Kontakt

PROJEKTIJUHT

Marii Reimann
Eesti Disainikeskus
+372 505 2782
marii@disainikeskus.ee

KOMMUNIKATSIOON

Martina Tramberg
Eesti Disainikeskus
+372 565 77 055
martina@disainikeskus.ee

NÄITUSE PROJEKTIJUHid

Laura Lemberg
lemberglaura@gmail.com
Janeli Puusaag
janeli.puusaag@gmail.com

DEFOLIO

Mathias-Erik Tempel
Voog
+372 746 0064
info@defol.io
  

TOOTEDISAINI AUHIND BRUNO

Ilona Gurjanova
Eesti Disainerite Liit
+372 555 73687 

ADC*E graafilise ja veebidisaini auhind 

Janno Siimar
ADC*Estonia
+372 56 486 777
janno@velvet.ee

Teenusmajanduskoda / Teenusedisaini auhind

Ants Lusti
Teenusmajanduse Koda
+372 56242712
ants.lusti@creativeunion.com

NOORE DISAINERI AUHIND SÄSI

Aive Karing
Eesti Disainikeskus
+372 5100067
aive@disainikeskus.ee