Näitus

Eesti Disainiauhinnad 2020 võidutöid saab näha Viru Keskuse aatriumis 21. septembrist - 4. oktoobrini 2020, peale seda rändab näitus edasi Võrru ja teistesse Eesti linnadesse.

Loe Võru näitusest rohkem siitEesti Disainiauhinnad 2020 võidutööde näitus avatakse 21. septembril, kell 17:00, Viru Keskuse aatriumis. 

Fotogalerii EDA 2020 nominentide näituse avamine

Erinevalt varasematest aastatest, rändab näitus edasi ka Võrru, Tartusse, Pärnusse ja Narva.

Iga kahe aasta tagant väljaantavaid Eesti Disainiauhindu korraldab Eesti Disainikeskus koos Eesti Disainerite Liidu, ADC*Estonia, Teenusmajanduse Koja ja Eesti Kunstiakadeemiaga.


Täname Viru Keskust, kes toetab Eesti Disainiauhindade näituse korraldamist!

* Korraldajad jälgivad kõiki reegleid ja soovitusi, mis on riiklikult, seoses COVID-19 puhanguga, sündmuse toimumise ajal kehtestatud.

Palume alla laadida HOIA äpp!

App Store’i ja Google Play poes saadaval olev koroonarakendus HOIA teavitab inimesi, kui nad on olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad Bluetooth’i abil anonüümseid koode ning riik, äpi ega telefoni tootja ei kogu inimeste kohta andmeid. Rakendus on valminud Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel, kuid selle loomisse on panustanud kokku 12 Eesti eraettevõtet, kes on teinud seda vabatahtlikult ja tasu saamata. Äpp täidab oma eesmärki siis, kui võimalikult paljud inimesed selle kasutusele võtavad.

Olulisem äpiga seotud info on koondatud veebilehele https://hoia.me.

NÄITUSE AVAMINE

21. september 2020
17:00