EDA 2020 nominentide nimekiri

10. august 2020, Tallinn

TEENUSEDISAIN

TEENUSEDISAIN ERASEKTORIS:

- MozhnoEst – parimad palad turulavkast ja delikatessipoest / Brand Manual



- Saarionen Eesti – Mamma / Brand Manual



- Bliggit rakendus / Nortal



- Tallinna ja Tartu Krematooriumid / NOPE Creative




TEENUSEDISAIN AVALIKUS JA KOLMANDAS SEKTORIS:

- Psüühilise erivajadusega inimeste ja nende lähedaste teenusesüsteemi efektiivsem ja paindlikum korraldus / Trinidad Wiseman



- Patsiendikeskse raviteekonna disain / Avaliku sektori innovatsioonitiim


- Teenusedisain kindlustusettevõttele Daman / Nortal



- Rahunemispeatus Eesti teedel / Avaliku sektori innovatsioonitiim



- Kuidas pakkuda puudega inimestele ja nende peredele abi? / Sotsiaalkindlustusamet 


 

Aasta disainitegu 

- Round 2 / Stella Soomlais stuudio



- Rahunemispeatus Eesti teedel / Avaliku sektori innovatsioonitiim



- Innovatsioonitiim / Avaliku sektori innovatsioonitiim



- Tartu viidasüsteem / Tartu linn, Stuudio Stuudio, Disainiosakond



BRUNO

1) Elukeskkondliku toote disain:

- N30 välimööbli seeria / Pavel Sidorenko & Vitali


- Pilve / Marleen Helimets, Anette Vanus

 

- RESHAPED / Rita Rebaine Lonks


- SAXO / Tarmo Luisk

 

- Tigutoos / Elmet Treier


- WOH Riidepuu Seeria / Margot Vaaderpass


2) Elustiili toote disain:

- EGG Laura Saks ehted / Laura Saks



- Kivist prilliraamid / Robin Mäe


- Kudumikollektsioon PROMENADE / Vilve Unt


3) Insenertehnilise toote disain:

- Saunum Premium keris / Martin Pärn, Pent Talvet, Sven Sõrmus, Kaspar Torn, Janno Nõu


- VAHVA haarats "I Can Grab" / Tavo Kangru, Hegert Mölder


Kõiki BRUNO II vooru pääsenud töid saab vaadata siit: https://www.edl.ee/konkurss#14


DISAINIHARIDUS

- Disaini Meistriklass / Brand Manual



- Kristjan Mändmaa



- Innovatsioonitiim / Avaliku sektori innovatsioonitiim




SÄSI

- Mariliis Niine


- Kadi Adrikorn



- Katrin Aasmaa



GRAAFILINE JA DIGITAALNE DISAIN

NB! Sulgudes on eraldi välja toodud enim hääli saanud nominendid.

JÄTKUSUUTLIK ARENG:

- Kalafoor / Fraktal  (Nominent 1)



- FS Goods pakendid / Refleks  (Nominent 2)



- Wox / Tabasco  (Nominent 3)


- Planet B / BYNEW

- Rohe juust pakend / Refleks

- Tartu viidasüsteem / Stuudio Stuudio

- Neular / Velvet

- Loquiz / Neway


TEADUSARENDUS JA TEHNOLOOGILINE PROGRESS:

- Eesti otsib nurmenukke / Fraktal (Nominent 1)


- Ellix Brand Film / TOLM (Nominent 2)



- Hooli / DUX  (Nominent 3)



- Sixfold Carrier & Shipper Films / TOLM

- Küberrünnakute demovideod / TOLM

- Dipperfox - Good things come to those who keep walking / Brand Manual

- Eesti Statistika / Velvet

- Mobi Lab Augmented Reality Widget for Online Stores / Mobi Lab 

- OSKA raportid / Velvet

- Paksu Margareeta interaktiivne meedia / Platvorm

- Silen / Velvet

- Siuts / Proekspert AS

 

MAJANDUSLIK, SOTSIAALNE JA PIIRKONDLIK KOOSTÖÖ:

- „Alkoholi lapsed“ / “The Children of Alcohol” / Levila (Nominent 1)



- Südames sündinud / Taevas Ogilvy (Nominent 2)



- Tooth Rescue Concept / BYNEW (Nominent 3)



- Estonian Casting / Neway

- Macenta Beans visual brand / NOPE Creative

- PAIK / Velvet

- Põhitöö kõrvalt õpetajaks (Edumuse värbamiskampaania) / Hola Creative

- Tartu Ülo / Mobi Lab

- Global Hack / Brand Manual, Mooncascade

- Igale koolilapsele arvuti / Hola Creative


KULTUURILINE JA LINGVISTILINE MITMEKESISUS:

- Birgitta Festivali illustratsioon / Refleks (Nominent 1) 



- Vali parem minevik / Velvet  (Nominent 2) 



- GUILD - LASNAFORNIA / GUILD (Nominent 3)


- Communism is prison / Velvet

- Cybernetica’s Unified Exchange Platform Concept / Mobi Lab

- ERMi rändnäitus / Velvet

- Õllenaut illustratsioon / Refleks

- Oru Hub Hotel / Velvet

 

NOOR PÜSS

- Jaagup Susi (Nominent 1)



Pauline Marie Korp  (Nominent 2)


- Karla Ribelus (Nominent 3)


- Kaspar Kuus

- Mario Kartezi

- Märt Virunurm

- Estookin M. Andres

- Jakob Päll


 

Tutvu EDA 2020 žüriiliikmetega siin